Afd. Verenigingskampioenschap

    2008

    Afdelings Wintercompetitie

    2015-2016   1e klasse 2015-2016   2e klasse 2014-2015   3e klasse 2013-2014   3e klasse 2013-2014   AFDELINGSKAMPIOEN AWC 2012-2013   AFDELINGSKAMPIOEN AWC 2012-2013   3e klasse 2010-2011   4e klasse 2010-2011   5e klasse 2009-2010   4e klasse 2007-2008   4e klasse 2007-2008   5e klasse 2005-2006   4e klasse 2003-2004   3e klasse 2003-2004   8e klasse 2002-2003   4e klasse 2001-2002   poule B 2000-2001   poule C 2000-2001   poule E 1999-2000   poule D

    Afdelings Competitie

    2016   Hoofdklasse A.C. 2016   1e klasse A.C. 2015   Hoofdklasse A.C. 2014   Hoofdklasse A.C. 2014   1e klasse A.C. 2013   Hoofdklasse A.C. 2013   1e klasse A.C. 2013   1e klasse A.C. 2012   1e klasse A.C. 2009   Hoofdklasse A.C.

    Nationale Competitie

    2010   Hoofdklasse N.C. 2008   Hoofdklasse N.C. 2007   1e klasse N.C. 2006   1e klasse N.C. 2006   2e klasse N.C. 2005   4e klasse N.C. 2004   2e klasse N.C. 2001   Ereklasse N.C. 1999   2e klasse N.C. 1998   3e klasse N.C. 1998   2e klasse N.C. 1995   2e klasse N.C. 1994   3e klasse N.C. 1994   1e klasse N.C. 1994   Ereklasse N.C. 1993   4e klasse N.C. 1992   3e klasse N.C. 1992   Hoofdklasse N.C. 1991   3e klasse N.C. 1990   1e klasse N.C. 1989   4e klasse N.C. 1988   2e klasse N.C. 1987   1e klasse N.C. 1986   2e klasse N.C. 1986   2e klasse N.C.
 













2008

Afdelings Verenigingskampioen 2008
Afdeling Verenigingskampioen

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Hariëtte van Casteren, Lizet Schel, André Abdoella, coach Frans Klerkx, Stan Ulehake en hurkend v.l.n.r. Dik Kluytmans, Joey van Doorn, Christ van Esch en Mark de Kok (niet op de foto).

Terug naar index













2015/2016

Promotie naar de 1e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 2e klasse 2015/2016

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Jos Valks, Henk Kuijs, Johnny van Casteren, Marion Kluijtmans, Jo Vissers, Sjan Ondersteijn, André Abdoella en hurkend v.l.n.r. Hans van den Dungen, Piërre Eijkemans, Jan van Alebeek en Hariëtte van Casteren (niet op de foto).

Terug naar index


2015/2016

Promotie naar de 2e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 3e klasse 2015/2016

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Karel van den Broek, Dik Kluijtmans, Roy van de Brink, Mari van Gorkum, Henk Schepers, en hurkend v.l.n.r. Paul Kluijtmans, Petra Schepers, Chris van der Heijden, Joop Steenbakkers, Wim Maessen en Peter Ondersteijn (niet op de foto).

Terug naar index


2014/2015

Promotie naar de 3e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 4e klasse 2014/2015

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Henk Schepers, Dik Kluijtmans, Roy van de Brink, Mari van Gorkum en hurkend v.l.n.r. Paul Kluijtmans, Karel van den Broek, Petra Schepers, Chris van der Heijden, Wim van den Hoogenhof en Joop Steenbakkers (niet op de foto),.

Terug naar index


2013/2014

Promotie naar de 3e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 3e klasse 2013/2014

Het kampioensteam boven Henk Hermes staand v.l.n.r. Theo Schellekens, Johnny van Casteren, Bart van Aarle, Tineke Kapel, Noud van Kempen, Peter Ondersteijn, Christien Kappen, Francien Mutsaars en hurkend v.l.n.r. Sjan Ondersteijn, Hariëtte van Casteren, Marion Kluijtmans en Joyce van Casteren (niet op de foto).

Terug naar index


2013/2014

AFDELINGSKAMPIOEN Afd. Wintercompetitie
AFDELINGSKAMPIOEN Afd. Wintercompetitie

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Mari van Gorkum, Ad Schellekens, Leo Kerkhof, Karel Copier, André Abdoella en hurkend v.l.n.r. Christ van Esch, Henk van Uden, Stan Ulehake, Paul Kluijtmans, Chris van der Heijden.

Terug naar index


2012/2013

AFDELINGSKAMPIOEN Afd. Wintercompetitie
AFDELINGSKAMPIOEN Afd. Wintercompetitie

Het kampioensteam staand v.l.n.r. André Abdoella, Ad Schellekens, Stan Ulehake, Peter van de Langenberg, Mari van Gorkum en hurkend v.l.n.r. Paul Kluijtmans, Henk van Uden, Chris van der Heijden, Christ van Esch en Sjef van Dartel (niet op de foto), Leo Kerkhof (niet op de foto).

Terug naar index


2012/2013

Promotie naar de 2e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 3e klasse 2012/2013

Het kampioensteam achterste rij v.l.n.r. Henk Kuijs, Jos Valks, Jan van Alebeek, Jo Vissers, André Abdoella en voorste rij v.l.n.r. Piërre Eijkemans, Hans van den Dungen, José van Esch, Jan Schel, Toon van der Heijden en Lizet Schel (niet op de foto).

Terug naar index


2010/2011

Promotie naar de 3e klasse Afd. Wintercompetitie
Het kampioensteam bestaande uit Roy van den Brink, Carla Donders, Henk Hermes, Leo Kerkhof, Ad van Oss, Stien van Oss, Henk Schepers, Petra Schepers en Marietje van Zoggel.

Terug naar index


2010/2011

Promotie naar de 4e klasse Afd. Wintercompetitie

Het kampioensteam bestaande uit Harrie van den Broek, Hans van den Dungen, Betsie van Gogh, Tonnie van Kasteren, Marion Kluijtmans, Annie Liebrand, Sjan Ondersteijn, Miep van Rozendaal, Alex Santegoeds, Annemarie Thieme en Pieter Troeijen.

Terug naar index


2009/2010

Promotie naar de 3e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 4e klasse 2009/2010

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Piërre Eijkemans, Lizet Schel, Jo Vissers, Jos Valks en zittend v.l.n.r. Jan Schel, Toon van der Heijden, René van Kaathoven, José van Esch, Jan van Alebeek.

Terug naar index


2007/2008

Promotie naar de 3e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 4e klasse 2007/2008

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Joyce van Casteren, Mark de Kok, Jan Schel, Johnny van Casteren, Dik Kluytmans en zittend v.l.n.r. Lizet Schel, Toon van der Heijden, Harriëtte van Casteren, José van Esch.

Terug naar index


2007/2008

Promotie naar de 4e klasse Afd. Wintercompetitie
Kampioenen 5e klasse 2007/2008

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Ad van Oss, Henk Hermes, Henk Schepers, August Haridat en zittend v.l.n.r. Roy van den Brink, Marietje van Zoggel, Petra Schepers, Stien van Oss, Huub Lamers.

Terug naar index


2005/2006

Promotie naar de 3e klasse Verenigingscompetitie

Het kampioensteam bestaande uit; Marion Kluijtmans, Harrie van den Broek, Hans van den Dungen, Paul van de Greef, René van Kaathoven, Gerry Spanjers, José van Esch, Toon van der Heijden, Joey van Doorn.

Terug naar index


2003/2004

Promotie naar de 2e klasse Verenigingscompetitie
Kampioenen 3e klasse 2003/2004

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Mari van Gorkum, Henny van Uden, Paul Kluijtmans, Christ van Esch, Miep van Rozendaal, Trees van Zoggel en hurkend Chris van der Heijden, Henk van Uden, Stan Ulehake. Op de foto ontbreekt vaste reservespeler Sandy Peeters.

Terug naar index


2003/2004

Promotie naar de 7e klasse Verenigingscompetitie
Kampioenen 8e klasse 2003/2004

Het kampioensteam staand v.l.n.r. Paul van de Greef, René van Kaathoven, Lambert Vermeulen, Wil van de Broek, Peter van de Spank, André Abdoella; en hurkend Gerry Spanjers, José van Esch, Toon van der Heijden. Op de foto ontbreekt vaste reservespeler

Terug naar index


2002/2003

Promotie naar de 3e klasse Verenigingscompetitie

Het kampioensteam bestaande uit; Henk van Uden, Henny van Uden, Paul Kluijtmans, Chris van der Heijden, Trees van Zoggel, Miep van Rozendaal, Peter van de Spank, Lambert Vermeulen, Gerry Spanjers en vaste reservespeler Sandy Peeters, Marion Kluijtmans.

Terug naar index


2001/2002

Promotie poule A Verenigingscompetitie
Het kampioensteam bestaande uit; Stan van Lankveld, Maurice Schapers, Patrick Lautenslager, Piet Passon, Ton Sleenhoff, Wim van den Hoogenhof, Tiny van Alebeek, Heidi Janssen, Jan Doreleijers en vaste reservespelers Leny Passon, Riet van Alebeek.

Terug naar index


2000/2001

Promotie naar poule B Verenigingscompetitie
Het kampioensteam bestaande uit; Stan van Lankveld, Hans Peeters, Maurice Schapers, Ton Sleenhoff, Wim van den Hoogenhof, Piet Passon, Tiny van Alebeek, Heidi Janssen, Jan Doreleijers en vaste reservespelers Leny Passon, Riet van Alebeek.

Terug naar index


2000/2001

Promotie naar poule D Verenigingscompetitie
Het kampioensteam bestaande uit; Henk van Uden, Ad van Oss, Stien van Oss, Chris van der Heijden, Jolanda van der Heijden, Ger van Aarle, Paul Kluijtmans, Stan Ulehake, Sandy Peeters, Henny van Uden, Miep van Rozendaal, Trees van Zoggel, en vaste reservespelers Ton Kremers, Truus Kremers.

Terug naar index


1999/2000

Promotie naar poule C Verenigingscompetitie
Het kampioensteam bestaande uit; Stan van Lankveld, Piet Passon, Ton Sleenhoff, Wim van den Hoogenhof, Tiny van Alebeek, Heidi Janssen, Jan Doreleijers, Henk van Uden, Henny van Uden, Paul Kluijtmans, Leny Passon, Ton Kremers.

Terug naar index













2016

Promotie naar de Hoofdklasse AC

De kampioenen Christ, José en Toon


v.l.n.r. Christ van Esch, José van Esch en Toon van der Heijden.

Terug naar index


2016

Promotie naar de 1e klasse AC

De kampioenen Roy, André en Noud


v.l.n.r. Roy van de Brink, André Abdoella, Noud van Kempen en Frans Klerkx (niet op de foto).

Terug naar index


2015

Promotie naar de Hoofdklasse AC

De kampioenen Hariëtte, Marion en Sjan


v.l.n.r. Hariëtte van Casteren, Marion Kluijtmans en Sjan Ondersteijn.

Terug naar index


2014

Promotie naar de Hoofdklasse AC

De kampioenen Mari, Paul en Chris


v.l.n.r. Paul Kluijtmans, Mari van Gorkum en Chris van der Heijden.

Terug naar index


2014

Promotie naar de 1e klasse AC

De kampioenen Toon, JosÚ, en Christ


v.l.n.r. Toon van der Heijden, José van Esch en Christ van Esch.

Terug naar index


2013

Promotie naar de Hoofdklasse AC

De kampioenen Jos, Jan, Noud en Piërre


v.l.n.r. Jos Valks, Jan van Alebeek, Noud van Kempen en Piërre Eijkemans.

Terug naar index


2013

Promotie naar de 1e klasse AC

De kampioenen Sjan, André en Marion


v.l.n.r. Sjan Ondersteijn, André Abdoella en Marion Kluijtmans.

Terug naar index


2013

Promotie naar de 1e klasse AC

De kampioenen Mari, Paul en Chris


v.l.n.r. Mari van Gorkum, Paul Kluijtmans en Chris van der Heijden.

Terug naar index


2012

Promotie naar de 1e klasse AC
Het kampioensteam bestaande uit; Jan van Alebeek, Jos Valks, Noud van Kempen en Piërre Eijkemans.

Terug naar index


2009

Promotie naar de Hoofdklasse AC

De kampioenen Paul, Christ, en Mari


v.l.n.r. Paul Kluijtmans, Christ van Esch en Mari van Gorkum.

Terug naar index

2010

Promotie naar de Hoofdklasse NC

De kampioenen Martin, Cor en invaller Hans


v.l.n.r. Martin de Leeuw den Bouter, Cor Kloet, Hans Peeters (invaller voor Elke van de Linden).

Terug naar index


2008

Promotie naar de Hoofdklasse NC

De kampioenen André, Christ en Stan


v.l.n.r. André Abdoella, Christ van Esch en Stan Ulehake.

Terug naar index


2007

Promotie naar de 1e klasse NC

De kampioenen Joey, José, en Lizet


v.l.n.r. Joey van Doorn, José van Esch en Lizet Schel.

Terug naar index


2006

Promotie naar de 1e klasse NC

De kampioenen André, Henny en Stan


v.l.n.r. André Abdoella, Henny van Uden en Stan Ulehake.

Terug naar index


2006

Promotie naar de 2e klasse NC

De kampioenen Dik, Jan en Mark


v.l.n.r. Dik Kluytmans, Jan Schel en Mark de Kok.

Terug naar index


2005

Promotie naar de 4e klasse NC

De kampioenen Mari, Paul en Christ


v.l.n.r. Mari van Gorkum, Paul Kluijtmans en Christ van Esch.

Terug naar index


2004

Promotie naar de 2e klasse NC

De kampioenen Ton, Truus en Tiny


v.l.n.r. Ton Kremers, Truus Kremers en Tiny van Alebeek.

Terug naar index


2001

Promotie naar de Ereklasse NC
Stan van Lankveld, Hans Peeters, Maurice Schapers.

Terug naar index


1999

Promotie naar de 2e klasse NC
Wim van den Hoogenhof, Piet Passon, Ton Sleenhoff.

Terug naar index


1998

Promotie naar de 3e klasse NC
Riet van Alebeek, Wim Hoskam, Sandy Peeters.

Terug naar index


1998

Promotie naar de 2e klasse NC
Hans van Alebeek, Tiny van Alebeek, Vincent van Kaathoven.

Terug naar index


1995

Promotie naar de 2e klasse NC
Riet van Alebeek, Tiny van Alebeek, Vincent van Kaathoven.

Terug naar index


1994

Promotie naar de Ereklasse NC
Jan Doreleijers, Stan van Lankveld, Wil Voets.

Terug naar index


1994

Promotie naar de 1e klasse NC
Chris van der Heijden, Vincent van Kaathoven, André Rijkers.

Terug naar index


1994

Promotie naar de 3e klasse NC
Paul van de Greef, René van Kaathoven, Joop Smetsers.

Terug naar index


1993

Promotie naar de 4e klasse NC
Dries Bonn, Wim van den Hoogenhof, Ad van Oss.

Terug naar index


1992

Promotie naar de Hoofdklasse NC
Jan Doreleijers, Paul van de Greef, Stan van Lankveld.

Terug naar index


1992

Promotie naar de 3e klasse NC

De kampioenen Chris, Riet en Jeu


v.l.n.r. Chris van der Heijden, Riet van Alebeek en Jeu Dorssers.

Terug naar index


1991

Promotie naar de 3e klasse NC

De kampioenen RenÚ, Joop en Hein


v.l.n.r. René van Kaathoven, Joop Smetsers en Hein van de Greef.

Terug naar index


1990

Promotie naar de 1e klasse NC

De kampioenen Hans, Paul en Stan


v.l.n.r. Hans Peeters, Paul van de Greef en Stan van Lankveld.

Terug naar index


1989

Promotie naar de 4e klasse NC
Toon Boselie, Jolanda van Kaathoven, Joost van Schaayk.

Terug naar index


1988

Promotie naar de 2e klasse NC
Paul van de Greef, Hans Peeters, Hans Verbaan.

Terug naar index


1987

Promotie naar de 1e klasse NC
Rens Berkelmans, Jan Doreleijers, Kees van Tartwijk.

Terug naar index


1986

Promotie naar de 2e klasse NC
René van Kaathoven, Vincent van Kaathoven, Hans Peeters.

Terug naar index


1986

Promotie naar de 2e klasse NC
Jan Doreleijers, Kees van Tartwijk, Jolanda Verbruggen.

Terug naar index